
+12%
Odporność na naboje

24 s
Zdobądź niewrażliwość na naboje.
-1.5 m/s
Kara do szybkości ruchu po aktywacji
-20%
Odległość podbiegnięcia
5.0 s
Czas trwania
| # | Nazwa | Współczynnik zakupu | Change | Wskaźnik wygranych | Change | Buy Count |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Yamato | 3.4% | 0.4% | 42.3% | 1.2% | 5,650 |
| 2. | Victor | 3.3% | 0.4% | 46.4% | 4.1% | 6,917 |
| 3. | Kosa | 3.0% | 0.2% | 39.9% | 2.5% | 5,951 |
| 4. | Łazęga | 3.0% | 0.4% | 42.7% | 0.8% | 7,310 |
| 5. | Srebrna | 2.9% | 0.1% | 39.2% | 0.5% | 6,048 |
| 6. | Abrams | 2.5% | -0.1% | 41.9% | 0.9% | 3,910 |
| 7. | Billy | 2.4% | 0.1% | 40.8% | 0.4% | 4,064 |
| 8. | Lady Geist | 2.2% | 0.1% | 39.9% | 0.9% | 3,859 |
| 9. | Siódemka | 2.1% | 0.1% | 44.6% | 0.3% | 5,541 |
| 10. | Wartownik | 2.1% | -0.3% | 39.8% | -0.7% | 4,260 |
| 11. | Bebop | 2.1% | -0.0% | 37.1% | 0.4% | 5,182 |
| 12. | Łowiec | 2.0% | 0.2% | 33.4% | -2.0% | 4,640 |
| 13. | Infernus | 2.0% | -0.2% | 39.5% | -5.1% | 4,451 |
| 14. | Celestia | 1.9% | 0.4% | 40.9% | 3.1% | 3,789 |
| 15. | Mo i Kryl | 1.7% | -0.1% | 39.1% | 0.2% | 2,545 |
| 16. | Złuda | 1.6% | -0.1% | 37.8% | -2.2% | 3,293 |
| 17. | Mina | 1.5% | 0.0% | 38.9% | 1.5% | 4,748 |
| 18. | Apollo | 1.5% | 0.0% | 39.6% | 0.4% | 2,924 |
| 19. | Szlamiak | 1.5% | 0.3% | 37.2% | 2.5% | 1,563 |
| 20. | Ivy | 1.4% | -0.0% | 42.5% | 0.0% | 2,393 |
| 21. | Krypta | 1.4% | -0.1% | 39.7% | 0.2% | 2,778 |
| 22. | Kaliko | 1.4% | -0.1% | 38.1% | 0.8% | 1,562 |
| 23. | Batog | 1.3% | -0.0% | 41.2% | 2.1% | 3,248 |
| 24. | Paradoks | 1.3% | 0.3% | 40.2% | 2.9% | 2,188 |
| 25. | Siwy Szpon | 1.2% | 0.1% | 41.5% | 5.3% | 1,582 |
| 26. | Sinclair | 1.2% | -0.0% | 35.2% | -1.3% | 1,353 |
| 27. | Miraż | 1.2% | -0.2% | 39.5% | 2.8% | 1,498 |
| 28. | Żmyja | 1.1% | 0.0% | 40.3% | 1.3% | 1,165 |
| 29. | Vindicta | 1.1% | 0.1% | 40.8% | 3.8% | 1,698 |
| 30. | Kelvin | 1.1% | -0.1% | 43.3% | 2.3% | 1,497 |
| 31. | Kieszonka | 1.0% | -0.4% | 38.0% | -1.7% | 1,450 |
| 32. | Holliday | 1.0% | -0.2% | 37.3% | 2.8% | 1,157 |
| 33. | McGinnis | 0.9% | 0.1% | 45.6% | 5.3% | 1,201 |
| 34. | Mara | 0.8% | -0.1% | 41.2% | 4.0% | 2,094 |
| 35. | Dynamo | 0.7% | -0.1% | 42.1% | 0.8% | 1,630 |
| 36. | Portier | 0.7% | -0.1% | 36.7% | -2.8% | 1,232 |
| 37. | Prozalia | 0.5% | -0.0% | 38.7% | 0.7% | 906 |
| 38. | Rem | 0.4% | -0.0% | 32.8% | -2.5% | 876 |