
+13 %
Balistický vampirismus
+10 %
Balistická odolnost
+100
Zdraví

30 s
Vlastník získá bonusy k vampirismu, rychlosti střelby a počtu nábojů. Tyto přidané náboje ignorují maximální velikost zásobníku.
70 %
Balistický vampirismus
34 %
Rychlost střelby
+75 %
Náboje
4.5 s
Trvání
| # | Jméno | Kupovní rychlost | Change | Výherní poměr | Change | Buy Count |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Venator | 23.4% | 2.0% | 47.4% | -3.1% | 54,087 |
| 2. | Warden | 18.4% | 3.3% | 56.5% | 0.1% | 37,129 |
| 3. | Vyper | 17.3% | 3.6% | 55.6% | -2.2% | 18,153 |
| 4. | Drifter | 14.8% | 1.0% | 57.9% | 0.9% | 36,790 |
| 5. | Haze | 10.9% | 0.3% | 57.8% | 1.3% | 29,027 |
| 6. | Bebop | 7.4% | 1.4% | 55.2% | -0.5% | 19,023 |
| 7. | Rem | 3.4% | -0.9% | 47.9% | -4.7% | 7,289 |
| 8. | Silver | 3.2% | 0.1% | 55.3% | 2.1% | 6,394 |
| 9. | Vindicta | 2.9% | 0.5% | 57.9% | -0.7% | 4,634 |
| 10. | Grey Talon | 2.7% | -0.5% | 55.0% | -1.4% | 3,631 |
| 11. | 2.5% | -3.4% | 53.1% | -3.6% | 3,717 | |
| 12. | Victor | 2.1% | -0.3% | 57.9% | 6.0% | 4,407 |
| 13. | Holliday | 1.9% | -0.8% | 51.5% | -2.0% | 2,194 |
| 14. | McGinnis | 1.7% | -0.9% | 51.5% | -0.8% | 2,210 |
| 15. | Graves | 0.7% | -0.1% | 52.6% | -1.8% | 1,454 |
| 16. | Doorman | 0.7% | 0.2% | 49.7% | -3.9% | 1,290 |
| 17. | Paige | 0.7% | -0.3% | 49.6% | -4.6% | 1,297 |
| 18. | Ivy | 0.7% | -0.0% | 55.2% | 2.5% | 1,040 |
| 19. | Calico | 0.5% | 0.1% | 54.8% | -0.7% | 619 |
| 20. | Billy | 0.5% | 0.0% | 54.5% | 0.5% | 774 |
| 21. | Wraith | 0.5% | 0.1% | 50.9% | -2.2% | 907 |
| 22. | Viscous | 0.4% | -0.1% | 44.6% | -1.6% | 285 |
| 23. | Sinclair | 0.3% | 0.0% | 53.0% | 5.4% | 298 |
| 24. | Yamato | 0.2% | 0.0% | 54.1% | -2.7% | 279 |
| 25. | Apollo | 0.2% | 0.1% | 53.6% | 2.4% | 345 |
| 26. | Lady Geist | 0.2% | 0.1% | 57.1% | 0.2% | 177 |
| 27. | Kelvin | 0.2% | -0.0% | 55.1% | 0.5% | 156 |
| 28. | Paradox | 0.1% | 0.1% | 59.6% | 7.2% | 109 |
| 29. | Mirage | 0.1% | -0.0% | 63.3% | 16.1% | 109 |
| 30. | Mo a Krill | 0.1% | 0.1% | 45.5% | -4.2% | 99 |
| 31. | Dynamo | 0.1% | 0.0% | 65.1% | 8.0% | 152 |
| 32. | Infernus | 0.1% | 0.0% | 59.0% | 9.6% | 117 |
| 33. | Abrams | 0.1% | -0.0% | 45.1% | -4.0% | 91 |
| 34. | Seven | 0.1% | 0.0% | 58.1% | 0.9% | 124 |
| 35. | Lash | 0.1% | 0.0% | 63.5% | 4.9% | 63 |
| 36. | Mina | 0.1% | 0.0% | 39.7% | -7.9% | 68 |
| 37. | Shiv | 0.0% | 0.0% | 46.6% | -4.3% | 58 |
| 38. | Celeste | 0.0% | 0.0% | 37.8% | -14.5% | 45 |