
+100
Zdraví
+15 %
Odolnost vůči debuffům

35 s
Vlastník poskytne spojenci bonus ke spirituální odolnosti a také auru, která nepřátelům poblíž udílí {g:citadel_inline_attribute:'SpiritIcon'} spirituální poškození odvíjející se od jejich maximálního zdraví.
Vlastník může schopnost seslat sám na sebe.
3.5 %
Poškození dle max. zdraví/s
+40 %
Spirituální odolnost
10 s
Trvání
35 m
Dosah schopnosti
10 m
Rozsah
| # | Jméno | Kupovní rychlost | Change | Výherní poměr | Change | Buy Count |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mo a Krill | 6.3% | 1.5% | 61.7% | 2.5% | 9,324 |
| 2. | Calico | 5.6% | 1.7% | 62.6% | 2.5% | 6,425 |
| 3. | Rem | 1.8% | 0.8% | 58.3% | 1.4% | 3,574 |
| 4. | Celeste | 1.7% | -1.8% | 57.2% | 2.5% | 3,313 |
| 5. | Abrams | 1.6% | 0.1% | 64.1% | -0.4% | 2,434 |
| 6. | Shiv | 1.1% | 0.8% | 58.7% | -2.5% | 1,683 |
| 7. | Viscous | 0.9% | 0.4% | 56.8% | 0.8% | 764 |
| 8. | Paige | 0.9% | 0.2% | 60.5% | -1.7% | 1,713 |
| 9. | Apollo | 0.9% | 0.4% | 58.2% | 0.3% | 1,394 |
| 10. | Billy | 0.7% | 0.3% | 56.2% | -1.5% | 939 |
| 11. | Victor | 0.6% | 0.2% | 66.1% | 3.0% | 1,160 |
| 12. | Ivy | 0.5% | 0.1% | 59.8% | -3.8% | 805 |
| 13. | Sinclair | 0.5% | 0.1% | 56.7% | -1.6% | 381 |
| 14. | Kelvin | 0.4% | 0.1% | 67.3% | 1.3% | 516 |
| 15. | Yamato | 0.3% | 0.1% | 51.4% | -2.3% | 416 |
| 16. | 0.3% | 0.1% | 49.6% | -6.3% | 266 | |
| 17. | Dynamo | 0.2% | 0.1% | 60.1% | -0.6% | 479 |
| 18. | Silver | 0.2% | 0.1% | 57.3% | 6.2% | 314 |
| 19. | Doorman | 0.2% | 0.1% | 60.3% | -0.1% | 214 |
| 20. | Holliday | 0.2% | 0.1% | 51.8% | -3.4% | 110 |
| 21. | Paradox | 0.1% | 0.0% | 56.2% | -4.1% | 137 |
| 22. | Vindicta | 0.1% | 0.1% | 51.0% | 1.7% | 102 |
| 23. | Lady Geist | 0.1% | 0.0% | 59.8% | 4.4% | 92 |
| 24. | Drifter | 0.1% | 0.0% | 62.6% | 6.2% | 131 |
| 25. | Bebop | 0.1% | 0.0% | 59.7% | 3.0% | 114 |
| 26. | Infernus | 0.1% | 0.0% | 56.4% | -3.6% | 94 |
| 27. | Mirage | 0.1% | 0.0% | 61.3% | -6.5% | 31 |
| 28. | Grey Talon | 0.1% | 0.0% | 55.9% | -8.3% | 34 |
| 29. | McGinnis | 0.1% | 0.0% | 57.6% | -7.3% | 33 |
| 30. | Lash | 0.1% | 0.0% | 52.5% | 3.4% | 40 |
| 31. | Vyper | 0.1% | 0.0% | 81.8% | 13.4% | 11 |
| 32. | Warden | 0.0% | 0.0% | 48.7% | -4.1% | 39 |
| 33. | Graves | 0.0% | 0.0% | 53.8% | 2.9% | 26 |
| 34. | Wraith | 0.0% | 0.0% | 0.0% | -40.0% | 2 |
| 35. | Venator | 0.0% | 0.0% | 54.2% | -5.3% | 24 |
| 36. | Seven | 0.0% | 0.0% | 60.0% | 9.2% | 15 |
| 37. | Mina | 0.0% | 0.0% | 42.9% | -13.0% | 14 |
| 38. | Haze | 0.0% | 0.0% | 33.3% | -16.7% | 12 |