
-8 %
Odolnost při utržení spirituálního poškození
+17 %
Spirituální odolnost

0
Kdykoli vlastník udělí spirituální poškození, aplikuje na cíl sečtení navyšující jeho spirituální poškození vůči tomuto cíli.
+4.5 %
Navýšení spirituálního poškození za sečtení
12
Max. počet sečtení
12 s
Trvání
0.7 s
Max. frekvence za cíl
| # | Jméno | Kupovní rychlost | Change | Výherní poměr | Change | Buy Count |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Seven | 28.9% | 3.0% | 60.1% | 0.5% | 73,210 |
| 2. | Mirage | 27.6% | 3.8% | 52.4% | -1.4% | 34,692 |
| 3. | Infernus | 24.2% | 3.1% | 53.5% | -7.1% | 52,193 |
| 4. | Celeste | 20.5% | 1.9% | 54.7% | 2.1% | 39,026 |
| 5. | McGinnis | 20.2% | 7.3% | 59.0% | 1.8% | 25,432 |
| 6. | Kelvin | 18.1% | 2.2% | 61.8% | 0.6% | 25,199 |
| 7. | Victor | 17.2% | -2.0% | 63.3% | 2.3% | 35,223 |
| 8. | Lady Geist | 12.8% | 3.0% | 57.9% | 1.9% | 21,851 |
| 9. | Graves | 10.9% | 3.2% | 58.5% | 2.1% | 21,477 |
| 10. | Shiv | 10.8% | 0.2% | 54.1% | -0.3% | 21,064 |
| 11. | Mo a Krill | 7.8% | 0.7% | 60.2% | 0.7% | 11,222 |
| 12. | Calico | 7.2% | 1.3% | 60.0% | 1.7% | 8,236 |
| 13. | Paradox | 6.8% | 0.4% | 55.7% | 0.3% | 11,475 |
| 14. | Paige | 6.2% | 1.0% | 57.6% | 0.2% | 11,841 |
| 15. | Abrams | 5.6% | 1.5% | 60.2% | -1.3% | 8,654 |
| 16. | Apollo | 5.4% | 0.8% | 57.8% | 2.1% | 10,097 |
| 17. | Ivy | 4.6% | 0.6% | 59.9% | 1.7% | 7,464 |
| 18. | Yamato | 4.5% | -0.1% | 60.6% | 2.4% | 7,444 |
| 19. | 4.1% | 1.8% | 54.7% | 1.3% | 5,906 | |
| 20. | Sinclair | 4.0% | 0.1% | 54.1% | -0.7% | 4,442 |
| 21. | Rem | 3.3% | 0.2% | 53.4% | 0.0% | 6,991 |
| 22. | Viscous | 3.3% | 1.3% | 56.9% | 1.2% | 2,793 |
| 23. | Grey Talon | 3.2% | 0.5% | 55.5% | 0.7% | 3,219 |
| 24. | Drifter | 2.9% | -0.2% | 55.8% | 1.2% | 7,113 |
| 25. | Mina | 2.9% | -0.2% | 56.5% | 0.6% | 8,607 |
| 26. | Vindicta | 1.7% | -0.1% | 55.2% | 0.9% | 2,573 |
| 27. | Dynamo | 1.7% | 0.2% | 59.9% | -1.4% | 3,444 |
| 28. | Bebop | 1.5% | 0.0% | 51.8% | 1.2% | 3,733 |
| 29. | Doorman | 1.3% | 0.3% | 57.8% | 0.4% | 1,980 |
| 30. | Holliday | 0.9% | 0.4% | 49.6% | -4.3% | 702 |
| 31. | Lash | 0.5% | 0.1% | 55.7% | 0.3% | 918 |
| 32. | Wraith | 0.5% | 0.0% | 61.1% | 0.8% | 873 |
| 33. | Warden | 0.5% | -0.1% | 60.1% | 1.9% | 794 |
| 34. | Vyper | 0.3% | 0.1% | 55.3% | 1.2% | 188 |
| 35. | Billy | 0.2% | 0.1% | 54.8% | -2.9% | 221 |
| 36. | Haze | 0.1% | 0.0% | 61.2% | 1.4% | 201 |
| 37. | Silver | 0.1% | 0.0% | 58.4% | 14.3% | 89 |
| 38. | Venator | 0.0% | 0.0% | 32.0% | -16.7% | 25 |