
+60 %
Dosah silných úderů
+20 %
Poškození úderů
+12 %
Balistická odolnost

7 s
Vlastníkův příští silný úder udělí nepříteli vyšší poškození.
+25 %
Bonus k poškození silných úderů

7 s
Když vlastník udělí poškození úderů, obnoví se mu určité procento nábojů a na nepřítele je aplikován sčtitatelný debuff balistické odolnosti. Silné údery aplikují 2 sečtení.
Pokud je na nepříteli dosaženo maximálního počtu sečtení, je omráčen.
+15 %
Náboje
-4 %
Balistická odolnost
6
Max. počet sečtení
0.5 s
Trvání omráčení
8 s
Trvání debuffu
| # | Jméno | Kupovní rychlost | Change | Výherní poměr | Change | Buy Count |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Billy | 17.3% | 0.1% | 56.0% | 0.4% | 38,591 |
| 2. | Abrams | 12.8% | 1.5% | 54.8% | 0.4% | 25,652 |
| 3. | Viscous | 7.2% | -2.4% | 50.1% | 1.5% | 10,087 |
| 4. | Calico | 4.6% | -1.3% | 55.0% | 1.4% | 6,645 |
| 5. | Sinclair | 3.1% | -0.7% | 52.0% | -0.9% | 4,476 |
| 6. | Venator | 2.7% | -0.5% | 47.8% | -3.7% | 7,587 |
| 7. | Silver | 1.9% | -0.4% | 52.4% | -0.9% | 5,143 |
| 8. | Apollo | 0.9% | -0.1% | 53.3% | 2.0% | 2,149 |
| 9. | Ivy | 0.8% | 0.1% | 59.4% | -0.6% | 1,703 |
| 10. | Drifter | 0.7% | 0.1% | 57.2% | 2.1% | 2,255 |
| 11. | Bebop | 0.6% | -0.4% | 51.3% | -0.9% | 2,027 |
| 12. | Yamato | 0.6% | 0.2% | 57.3% | 3.9% | 1,243 |
| 13. | Rem | 0.3% | 0.0% | 49.9% | 1.3% | 684 |
| 14. | Paige | 0.2% | -0.0% | 53.8% | -0.4% | 461 |
| 15. | Kelvin | 0.2% | 0.1% | 54.4% | -3.0% | 281 |
| 16. | Doorman | 0.2% | -0.0% | 55.0% | -1.1% | 318 |
| 17. | Mo a Krill | 0.1% | 0.0% | 48.1% | -1.4% | 185 |
| 18. | Shiv | 0.1% | 0.0% | 49.4% | -0.8% | 241 |
| 19. | Celeste | 0.1% | 0.0% | 49.4% | 1.8% | 166 |
| 20. | Victor | 0.1% | -0.0% | 61.3% | 4.6% | 235 |
| 21. | Lash | 0.1% | 0.0% | 57.7% | 4.2% | 234 |
| 22. | Haze | 0.1% | -0.0% | 53.3% | 3.1% | 259 |
| 23. | Paradox | 0.1% | 0.0% | 51.4% | 1.3% | 138 |
| 24. | Holliday | 0.1% | 0.0% | 45.3% | -4.7% | 53 |
| 25. | Infernus | 0.0% | 0.0% | 55.4% | 6.3% | 112 |
| 26. | Dynamo | 0.0% | 0.0% | 49.5% | -5.7% | 101 |
| 27. | Lady Geist | 0.0% | 0.0% | 52.4% | -0.4% | 63 |
| 28. | Vindicta | 0.0% | 0.0% | 40.0% | -7.7% | 55 |
| 29. | Graves | 0.0% | 0.0% | 52.2% | -3.3% | 69 |
| 30. | Warden | 0.0% | 0.0% | 46.0% | -9.3% | 50 |
| 31. | 0.0% | 0.0% | 53.8% | 2.4% | 39 | |
| 32. | McGinnis | 0.0% | 0.0% | 62.5% | 11.8% | 24 |
| 33. | Vyper | 0.0% | 0.0% | 28.6% | -27.6% | 14 |
| 34. | Mirage | 0.0% | 0.0% | 36.4% | -7.8% | 11 |
| 35. | Seven | 0.0% | 0.0% | 54.9% | 2.7% | 51 |
| 36. | Wraith | 0.0% | 0.0% | 52.0% | -13.4% | 25 |
| 37. | Mina | 0.0% | 0.0% | 58.3% | 8.3% | 24 |
| 38. | Grey Talon | 0.0% | 0.0% | 85.7% | 44.5% | 14 |